PDA

View Full Version : Produkte dobesimi dhe produkte estetike



Marled.al
21.03.2013, 09:44
http://www.facebook.com/pages/Herbalife-Tirana/453198278094448

Produkte dobesimi, Produkte per renien ne peshe; menaxhimin apo shtimin e peshes trupore.

Produkte kozmetike, kujdesi per lekuren & floket.

Me nje eksperience 30 vjecare testimin, shitjesh dhe suksesi Herbalife eshte shnderruar ne kompani lider ne kete sektor ne 80 shtet te botes. Tashme edhe ne Tirane, Herbalife sjell produktet me te mira te saj. Disa prej tyre jane:

Formula 1 – Vakt i shëndetshëm vetëm në një gotë.
Përshkrimi: Kombinon protein soje dhe karbohidrate bimore që ju ndihmojnë të ndiheni të plotë për më tepër aktivitet dhe mban energjinë tuaj në nivele të larta.
Përmbajtja: Mbi 20 vitamina, lëndë minerale, yndyrna të pakta, përbërës ushqimor esenciale dhe e pasur në fibra që ndihmojnë menaxhimin e peshës dhe sigurojne një ushqyerje të balancuar.
Shije të ndryshme: Vanilje, Cokollatë, Luleshtrydhe, Fruta tropikale, Kapucino, Biskota dhe krem.
Përdorimi: Në një gotë 250ml me ujë, qumësht ose lëngje frutash hidhni 2 lugë gjelle.
Çmimi: 44 €


Formula 3 – Pluhuri proteinik.
Përshkrimi: Proteinat ruajnë dhe pasurojnë masën muskulore, kontrollojnë ndjenjën e urisë dhe ju ndihmojnë të ndiheni më të plotë. Ju ndihmojnë edhe nëse mereni me palestër duke pasuruar muskujt me përbërës ushqimor.
Përmbajtja: Sojë, protein hirre dhe 9 aminoacide esenciale.Përdorimi: Shtojeni në gotën me lëngun e Formula 1 një lugë gjelle, trazojeni mirë atë.
Çmimi: 36 €

Fibra dhe Bimë ( tableta )
Përshkrimi: Ju ndihmon në përthithjen maximale të lëndëve ushqyese dhe në përkujdesjen e sistemit tretës. Ndihmon në eleminimin e substancave të panevojshme te trupit, ju ndihmon të ndiheni më të plotë.
Përdorimi: 2 tableta meren me një gotë ujë 250ml, 3 herë në ditë. Tabletat merren 10 min para pirjes së
( Formula 1 + Formula 3 ).
Në rastin e ngrënies së vaktit të zakonshëm tabletat merren 30 min para ngrënies.
Çmimi: 20 €

Pije casti ( Çaj )
Përshkrimi: Ndihmon në ruajtjen dhe nxitjen e rënies në peshë, shkakton thermogenesis, jep një rritje të energjisë duke ndihmuar në performancwn tuaj shpirtërore, e pasur me antioksidant të cilat ripërtërijnë trupin, ndihmojne tretjen e ushqimit dhe ju bëjnë të ndiheni më energjik.
Përmbajtja: Caj I gjelbër, caj cardamom, hibiscus, mallou etj.
Përdorimi: ½ lugë e vogël në një gotë ujë, shërbehet e ngrohtë ose e ftohtë.
Çmimi: 54 € 100 gr
Çmimi: 32 € 50 gr


POROSITNI NE herbalifetirana@yahoo.com ose +355 69 65 87 554 dhe perfaqsuesit e Herbalife do te sjellin produktin e zgjedhur ne adresen tuaj.

Cel. : +355 69 65 87 554