PDA

View Full Version : Tirane, - Ekoaroma - Neutralizues ekologjik i aromave të pakëndëshme!



edvin.p
20.12.2012, 19:47
Ekoaroma heq aromat e pakëndshme dhe është ideale për hotele, zyra, palestra, restorante, makina, shtëpi, kompani pastrimi etj. Heq aromat e tymit të duhanit, gatimit, mykut, etj, nga tapetet, divanët, rrobat, perdet, makinat, vendet e qëndrimit të kafshëve në shtëpi, erën e djersës, erën e rëndë të këpucëve, etj me efekt që zgjat 3-4 ditë.

Ekoaroma është ekologjike, nuk përmban lëndë toksike dhe të rrezikshme për shëndetin dhe mjedisin!
Përdorimi: Spërkateni pjesën e objektit që doni të trajtoni nga një distancë prej jo më shumë se 40 cm. Spërkatneni direkt mbi objektin që mban erë të pakëndshme dhe jo në ajër, për rezultate më të mira ripërsëriteni.

Përmasat: Ekoaroma është e disponueshme në sasinë 0.5L dhe 0.75 L, për sipërfaqe të mëdha sprucimi realizohet me pajisje të posaçme nga kompania Grifin.
Një shishe prej 0.5L mund të përdoret 12-15 herë në çdo dhomë. 3-4 herë në perde,1 herë në jastëkët, 3-4 herë në tapetetin rreth krevatit, pak mbi karriket, divanet, etj. Kjo sasi është e mjaftueshme për 20 dhoma në varësi të ndotjes.
Ekoaroma krijon një atmosferë mirseardhie që zgjat më shumë se 3-4 ditë, duke mos dëmtuar ose lënë njolla në objektet ku sprucohet.

0.5L kushton 450 lekë me Tvsh dhe 0.75 L kushton 630 lekë me Tvsh

Grifin është shpërndarës eskluziv i një grupi shumë cilësor lëndësh deodorizuese, aromatizuese dhe pastruese:

"EKO-AROMA", DEODORIZUESI I PARË EKOLOGJIK NË SHQIPËRI
Çmime fantastike dhe cilësi absolute, tashmë mund të porositen përmes një porosie të thjeshtë nëpërmjet telefonit ose e-mailit.
Transporti në destinacion falas!

GRIFIN
Selitë, Kodra e Diellit, Tiranë, Shqipëri
grifin.albania@gmail.com
+355 66 606 6679

Tel. : +355 66 606 6679

Cel. : +355 66 606 6679