PDA

View Full Version : Fly Studio | Design & Marketing



flystudio
16.04.2013, 14:07
Dizajnim faqeje në një kohë rekord.
Ka një arsye pse Fly Studio është një studio me rritjen më të shpejtë në tregun e web dizajnit në Shqipëri. Fly Studio, është përqëndruar që tu ofrojë klientëve, vëmendjen që ata meritojnë.
Dizajni i Fly Studio tejkalon objektivat e klientëve tanë të biznesit duke na bërë me krenari të themi se klientët janë partnerët tanë më të mirë. Ne vazhdimisht përsosim proçeset e punës tonë me teknologjinë më të fundit për të maksimizuar atë që dhe klientët tanë presin nga ne “PRODUKTIN”. Duke zbatuar strategjitë dhe taktikat më të mira për ndërtimin e një faqeje.

Pse të na zgjidhni ne?
Eksploroni faqen tonë për të gjetur se çfarë na bën të ndryshëm nga pjesa tjetër e shumë studiove monotone në ndërtimin e një faqeje atje jashtë? Mos kërkoni më tej. Ne e kemi bërë të gjithë punën për ju.

Ekipi i punës.
Ka shumë talente të dobishëm që punojnë rreth projekteve tona dhe ne jemi gjithmonë në kërkim për mjeshtra projektimi të ardhshëm ose programues të aftë duke mos u bazuar tek çertifikatat që ata kanë por tek fantazia dhe përkushtimi që ata kanë për këtë zanat. Ejani dhe njihuni me ekipin tonë. Ne na pëlqen puna që bëjmë dhe kjo është primare në çdo punë, na pëlqen që njerzit të shtangen kur të shohin atë që ne krijojmë. E dimë shumë mirë se ka shumë talente atje jashtë që mund të bëjnë çudira vetëm duke parë pak shembuj këtu dhe pak shembuj atje “jeni të gjithë të mirëpritur të bëheni pjesë e ekipit tonë”.


Adresa: Unaze e re pallati A&M
Tel: +355 48 338 303
E-mail: marketing@flystudio.al
Web: www.flystudio.al