PDA

View Full Version : Tirane, - bicikleta



EcoBicycleShop
31.10.2012, 17:03
THUAJ SI E DO !
Na thuaj si e do biçikletën tënde dhe ne ta bëjmë! Ne jemi të gatshëm për të ofruar biçikleta sipas çmimit dhe veçorive që ju do e kërkoni.



Ne ofrojmë një përzgjedhje deri në 500 biçikleta të ndryshme spotive, për qytet, për fëmijë, garash, klasike, të veçanta, të kontrolluara me kujdes nga një skuadër profesionistësh, për t'ju ofruar cilësinë maksimale kundrejt çmimeve më të mira. Ne jemi këtu t'ju ndihmojmë për ;



Si të zgjidhni biçikletën e duhur
Si ta mirëmbani dhe përmirësoni
Si ta përdorni dhe ta ruani atë
Si ta modifikoni dhe përshtasni



Për ne është shumë e rëndësishme që të kemi një marrdhënie të qëndrushme dhe afatgjatë me vizitorët dhe klientët tanë. Të shesim biçikleta është puna jonë, ndërsa të kënaqim dhë të afrojmë sa më shumë përdorues të tyre është misioni më i rëndësishëm i biznesit tonë.



Përfitimet në Eco Bicycle Shop janë të shumta. Për çdo blerje ju përfitoni një aksesorë dhuratë. Nëpërmjet sistemit “Sugjeroja një Miku” ju përfitoni gjithashtu nga 10-20 % ulje për çdo biçikletë që zgjidhni, vetëm duke ja sugjeruar dyqanin tonë miqve tuaj. Çdo biçikletë ka 3 muaj garanci, kohë gjatë të cilës çdo servis i biçikletës mbulohet nga teknikët e dyqanit tonë. Na vizitoni, por më parë lexoni këtë faqe!



BIÇIKLETA
Mountain Bikes - Biçikleta Sportive
Biçikleta Sportive - Mountain Bikes të markave më të mira U.S.A, si Giant, Schwinn, Raleigh dhe Trek të fuqizuara nga pjesë Shimano origjinale dhe të kontrolluara me kujdes nga teknikët e Ecovolis. Mbi 300 mundësi zgjedhje të përmasave, trupave dhe ngjyrave të ndryshme. Ofrohet servis i plotë për ta përshtatur sipas kërkesave tuaja!



Eco Bicycle Shop
Adresa: Perballe Vesa Center, tuneli prane BKT
KONTAKT: 0672049164,
CLUB: 0696130440

Tel. : +355 044 50 25 74

Cel. : 0672049164